Job offer description

Pamata darba pienākumi:

  • Veikt pacientu balsta un kustību orgānu iedzimtu un iegūtu deformāciju, slimību, ievainojumu

    un funkciju traucējumu diagnostiku un ārstēšanu;
  • Veikt diagnostikas procedūras, artroskopiskas – ceļa un pleca locītavai;
  • Konsultēt ārstējošus ārstus, ārstus specialistus un viņu pacientus;
  • Sniegt ambulatoro ķirurģisku un traumatoloģisku palīdzību;
  • Kvalitatīvi un precīzi noformēt medicīnisko dokumentāciju.

Prasības:

  • Augstākā medicīniskā izglītība (ārsta diploms);
  • Traumatologa-ortopēda sertifikāts;
  • Reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • Valsts valodas zināšanas;
  • Vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Spēja izmantot darbā jaunākos medicīnas zinātnes un prakses sasniegumus;
  • Koleģialitāte;
  • Spēja ātri un pareizi pieņemt lēmumus akūtās situācijās.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu profesionāļu komandā;
  • Atalgojumu no 1079 EUR un sociālās garantijas;
  • Paaugstināt kvalifikāciju, apmeklējot seminārus, kursus, konferences un kongresus;
  • Ērtu darba grafiku;
  • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada.
Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

SIA "Jelgavas poliklīnika" ir ambulatorās ārstniecības iestāde, tās darbības mērķis ir nodrošināt Jelgavas pilsētas un novada iedzīvotājiem pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.Jelgavas poliklīnikas Akadēmija - zināšanu tilts starp nozares vadošajiem viedokļu līderiem un… Find out more