Job offer description

Global Green Europe Kft.

Élelmiszeripari termékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz termelőgépek karbantartására keresünk

TMK Villanyszerelőt

Munkavégzés helye: 9225 Dunakiliti, Gyümölcsös u. 67.

Elvárások/Kizáró tényezők:

  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Felelősségtudat, elkötelezettség,

Feladatok:

  • A termelőgépek villamos berendezéseinek karbantartása
  • Ált. villanyszerelési feladatok
  • Villanymotorok javítása
  • Gyártás közben a gépek felügyelete

Munkaidő: 06-09 hóig 2 műszak, 10-05 hóig 1 műszak

Munkabér: Megegyezés szerint

Műszakpótlék: 30%

Cafeteria: készpénz cefetéria

Munkába járás: Céges buszjáratokkal: Győr, Abda, Öttevény, Kimle, Kóny, Csorna, Enese, Bezi, Győrsövényház, Lébény, Mosonmagyaróvár, Feketeerdő

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

This company tries to find workforce for companies and factories. We try to help for the people to find a the most suitable job. Find out more