Job offer description

Főbb feladatok:

  • Gyártósori tesztberendezések felügyelete
  • Teszt berendezések kvalifikálása
  • A teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos
  • Dokumentációk kezelése, adatok elemzése
  • Mérések koordinálása: mérési módszerek, mérési programok előkészítése, R&R analízis készítése
  • Mérési adatok elemzése, jelentések készítése a mérésekről
  • Terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése

Elvárásaink:

  • (villamos)mérnöki egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • Min. 2 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • Elektronikai, elektrotechnikai, PLC programozási ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Különböző technológiák ismerete
  • Méréstechnikai, gyökér-ok elemzési ismerete

Előny:

  • Pneumatika/ anyagismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál