Job offer description

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt húsz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozíciókba keresünk új munkatársakat mindkét divízióba:

TESZT ÉS HIBAKERESŐ TECHNIKUS

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

§  Tesztereken kiesett, a termelés során illetve a vevőktől beérkezett elektronikai egységek hibaanalizálása és javítása

§  Teszterek, műszerek, és egyéb mérőeszközök tervszerű megelőző karbantartása, kalibrálása, javíttatása, feltételezett egyszerűbb meghibásodásaiknak a kivizsgálása, szükség esetén fejlesztésükkel kapcsolatos feladatok

§  Aktív részvétel a teszt ill. debug mérnökök által kezdeményezett hibaelemzésekben

§  Javítási és kapcsolódó adatok manuális/ elektronikus regisztrálása

§  Visszatérő folyamat-anyag-gép-problémák nyilvánosságra hozatala, részvétel a javító intézkedések kidolgozásában.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

§  Középfokú elektronikai végzettség

§  2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat,

§  Áramkörök tesztelésében illetve készülékek alkatrész szintű javításában szerzett tapasztalat

§  Analóg és digitális méréstechnikai ismeretek

§  PC hardver és szoftver ismeret

§  Jó problémamegoldó képesség

§  Jó időgazdalkodási képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

§  Angol nyelvtudás

§  Autóipari kommunikációs szabványok ismerete

§  GSM vagy mikrohullámú rendszertechnikai ismeretek

§  Forrasztási készség

AMIT KÍNÁLUNK:

§  Alapbéren felül teljesítmény bónusz

§  Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás

§  Fejlődési lehetőség

§  Hosszútávú biztos munkahely

§  Szállástámogatás

§  Ingyenes buszjáratok

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

§  Gyártás, Termelés

§  Gyártás technikus

§  Karbantartó, Szervizes

§  Szakmunka

§  Műszerész

§  Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

§  1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

§  Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

AMIT TESZÜNK, AZ SZÁMÍT. RÓLUNK A Sanmina világszerte gyártója a legösszetettebb és leginnovatívabb optikai, elektronikai és mechanikai eszközöknek. A világ egyik vezető integrált gyártási szolgáltatásokat nyújtó vállalataként, 2015-ös üzleti évben árbevétele elérte a 6,37 milliárd dollárt. A Sanmina egyedi tervezési, gyártási és globális szállítási- és ellátási lánc megoldásokat… Find out more