Job offer description

Rendelkezel néhány éves tapasztalattal gépgyártás területen? Szívesen tervezel gépeket és szerszámokat? Szeretnél szakmailag fejlődni egy olyan cégnél, mely a legújabb technológiákat alkalmazza? Jelentkezz partnercégünkhöz még ma

TERVEZŐ-GÉPÉSZMÉRNÖK

pozícióba.

Feladatkörök:

  • Egyedi célgépek, robotcellák és mérő berendezések gépészeti tervezése
  • Dokumentációk elkészítése
  • Esetenként külföldi szakmai utak vállalása

Elvárások, képességek:

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Minimum 2-5 éves szakmai tapasztalat 3D-s géptervezés területén (Inventor, SolidWorks, Autocad)
  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Szakmai elhivatottság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok
  • Önállóság és kreatív környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú perspektíva egy dinamikusan fejlődő cégnél

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési csapat

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye észak-kelet része
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more