Job offer description

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast egészségügyi termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik.Ma már szinte az egész világon elérhetőek termékeink, munkáltatóként több mint 10.000 dolgozónak nyújtunk stabil és vonzó munkahelyet.A dániai cég leányvállalataként a Coloplast Hungary Kft. 2001. szeptemberében kezdte meg termelését Tatabányán. Több mint 1500 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.Csatlakozzon Ön is a térség egyik legvonzóbb és legstabilabb munkáltatójához!

  • Termelési mutatók és azok alakulásának nyomon követése
  • Hatékony erőforrás-gazdálkodási tervek megvalósítása
  • Fizikai munkavállalók felvétele, betanítása, teljesítményértékelése
  • Oktatási tervek elkészítése, oktatások lebonyolítása
  • Munkavállalók rendszeres tájékoztatása
  • A termelési folyamatok és szabályok betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Néhány éves vezetői tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • Vezetői kompetenciák megléte ill. nyitottság ezek fejlesztésére
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Rugalmasság, megbízhatóság, nyitottság

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség
  • Albérleti támogatás, széleskörű juttatási rendszer
  • Folyamatos továbbképzések a korszerű management módszerek elsajátításában
  • Igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast egészségügyi termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémákkal élők hétköznapjait. Szorosan együttműködünk a segédeszközeinket használókkal, és olyan megoldásokat kínálunk, amelyek megfelelnek speciális igényeiknek. Vállalatunk 2017… Find out more