Job offer description

A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek - hátsó LED lámpák, szenzorok, tachográf - és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása és a gyártási kapacitás bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársát keres 3 műszakos munkarendbe a következő munkakörbe:

Termelés támogató technikus

Feladatok:

  • A gyártósori berendezések hibáinak gyors és hatékony javítása
  • Operatív karbantartási tevékenységek elvégzése
  • Megelőző karbantartás elvégzése, dokumentálása
  • Áramköri teszterek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
  • Forrasztó berendezés és szállítórendszerek karbantartása, javítása

Szükséges kompetenciák:

  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, jó tanulási készség
  • Lehetsz pályakezdő is!
  • Műszaki beállítottság
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai előrelépés, fejlődés

Amennyiben részt kívánsz venni a cég jövőjének alakításában, és érdekel a fenti pozíció, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat.

Várjuk jelentkezésedet!

MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe, 9027 Győr, Berkenyefa sor 2.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

This company tries to find workforce for companies and factories. We try to help for the people to find a the most suitable job. Find out more