Job offer description

Telemarketing Kft.

Telesales munkatárs

Munkavégzés helye: 9028 Győr, Fehérvári út 75.

Elvárások/Kizáró tényezők:

• 8 általános iskolai végzettség • felhasználói szintű számítógépes ismeret

• jó kommunikációs készség

Feladatok:

• Meglévő ügyfélkör telefonon történő megkeresése és termékek értékesítése számunkra

• Interneten keresztül érkezett rendelések feldolgozása

• Rendelések felvitele a vállalat rendszerébe, hívások regisztrálása

• Ügyfélkarton karbantartás

Munkaidő: 6/7/8 óra

Határozatlan idős, 3 hónap próbaidővel

Meglévő ügyfélkör telefonon történő megkeresése és termékek értékesítése számunkra, interneten keresztül érkezett rendelések feldolgozása, rendelések felvitele a vállalat rendszerébe, hívások regisztrálása, ügyfélkarton karbantartás

8. ált. iskolai végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeret, jó kommunikációs készség

Távolsági bérlet 86%. Autó 9 Ft/km.

A jelentkező az önéletrajzát elküldi a gyor@prohuman.hu e-mail címre, amit a Prohuman továbbít a Telemarketing Kft. részére.

Ezután a cég keresi a jelöltet.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

This company tries to find workforce for companies and factories. We try to help for the people to find a the most suitable job. Find out more