Job offer description

Volt már olyan munkahelyed, ahova mindennap szívesen jártál dolgozni? Szeretnél olyan helyen eltölteni a napjaidat ahol a legfontosabb az ügyfelek professzionális kiszolgálása? Szeretnél karriert építeni és fontos számodra, hogy megbecsüljenek? Akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk! Nem jelent problémát az sem, ha nincs tapasztalatod, hiszen Mi mindent megtanítunk Neked!

Mi az, amit nyújtani tudunk Neked?

  • Egy olyan csapat tagja lehetsz, ahol a legfontosabb, hogy mindenki jól érezze magát.
  • Stabil valamint hosszútávú munkavégzést biztosítunk.
  • Számunkra legfontosabb, hogy a munkavállalóink is elégedettek legyenek.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget nyújtunk a Számodra.
  • Megbecsült tagja lehetsz egy igazán kiváló csapatnak.

Mik lesznek a feladataid?

  • A cég képviselőjeként telefonon keresztüli kapcsolatépítés a meglévő ügyfelekkel, az ügyfelek pontos, gyors és udvarias kiszolgálása
  • Az ügyfelek szakszerű, teljes körű tájékoztatása az új lehetőségekről, ajánlatokról.
  • A pozitív ügyfélélmény elérése érdekében, személyre szabott szolgáltatásokat javaslunk, így változatos feladatok színesítik a napjaidat.
  • Ügyfelek felmerülő kérdéseinek, problémáinak kezelése.

Amire szükséged lesz a munkavégzés során:

  • Önálló és precíz munkavégzés.
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt.
  • Ügyfélközpontúság és célorientáltság, hiszen ez a siker útja Nálunk!
  • Tanulási hajlandóság, hiszen a folyamatos tanulás életünk része.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzést biztosítunk a számodra.
  • Ha jól végzed a munkád, megjutalmazunk, amely azt jelenti, hogy a fix alapbéred mellé, a teljesítményed után bónuszt is szerezhetsz.
  • Harmonikus munkakörnyezetet biztosítunk a számodra, ezzel megkönnyítve a mindennapi munkavégzést.

Munkavégzés helye: Miskolc

Ha lehetőségünk felkeltette az érdeklődésedet, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat a következő email címre:

karrier.mc@unitedcallcenters.hu

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A United Call Centers minőségi szolgáltatást nyújt Partnerei részére az ügyfélszolgálat, az ügyfélkezelés, az értékesítés, illetve az ezekhez kapcsolódó üzleti tevékenységek területein, valamint magas színvonalon biztosít minden ehhez szükséges humán és tárgyi erőforrást. At United Call Centers we provide quality services to our clients in the area of customer service, customer relation… Find out more