Job offer description

Csatlakozz csapatunkhoz Telefonos ügyfélszolgálati munkatársként!

Te vagy a tökéletes jelölt, ha...

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képességeid vannak
  • Precíz vagy és képes vagy az önálló munkavégzésre
  • MS Office alkalmazásokhoz felhasználói szintű ismereteid vannak (Word, Excel)
  • Megbízható vagy
  • Ügyfélorientált, segítőkész személyiség vagy

Amit kínálunk Neked:

  • Fix alapfizetés és kimagasló teljesítménybér
  • Ingyen élet- vagy balesetbiztosítás
  • Magas színvonalú céges oktatás
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • Kedvezményes nyelvtanulási és sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Dolgozói Elismerés Program keretében havi és éves díjak

Feladataid:

  • Kimenő hívások indítása meglévő ügyfelek részére
  • Ügyfelektől érkező telefonhívások fogadása, kérdések megválaszolása
  • Beérkező ügyféllevelek feldolgozása, megválaszolása
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Tevékenységgel kapcsolatos riportok készítése

Jelentkezz csapatunkba a karrier@4lifedirect.hu email címen!

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

The 4Life Direct Kft. started their operation in Hungary in 2012, as an independent agency of the Red Sands Insurance Group. This customer-focused business model adopted by 4Life Direct was born in South Africa in the late 1980's and over the next three decades, it was successfully introduced to the U.S.A, the U.K. and Australia. This has allowed us to be one of Europe’s leading distributers of… Find out more