Job offer description

Telebank – Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • Bejövő telefonhívások fogadása, szakszerű, minőségi megválaszolása, valamint értékesítési feladatok ellátása

  • Kimenő hívások lebonyolítása

  • A Budapest Bank termékeinek értékesítéséhez és azok folyamatos kezeléséhez szükséges rendszerek használata

  • Folyamatok, termékek/szolgáltatások naprakész ismerete és alkalmazása

Szükséges személyiségi jegyek:

  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség

  • Tiszta, érthető beszéd, szép kiejtés

  • Ügyfélközpontú szemlélet

  • Értékesítési attitűd

  • Jó helyzetfelismerő-, gyors döntési képesség

  • Pontos munkavégzés

  • Jó tanulási képesség

Átlátható kompenzációs csomag:

  • Piaci színvonalú alapbér

  • Plusz kiemelkedő teljesítmény alapú kifizetés

  • Szemüveg támogatás

  • Munkába-járási támogatás (15 Ft/km vagy a bérlet 86%-nak térítése))

  • Csoportos életbiztosítás

  • Kedvezményes banki termékek

  • Gyermekek táboroztatásához támogatás

  • Iskolakezdési támogatás

  • Családi- és sportnap

Attachments
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Budapest Bank 1987-ben, a kétszintű bankrendszer kialakulásakor jött létre, az első három hazai kereskedelmi bank egyikeként. A pénzintézet több mint 30 éve működik Budapest Bank néven. A kilenc magyarországi nagybank egyikeként, mintegy 100 bankfiókból álló országos hálózattal teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat nyújt a lakosság és a vállalatok – ezen belül főként a kis- és… Find out more