Job offer description

Miejsce pracy: Zimna Wódka/gm. Ujazd

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

  • nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcji seryjnej (monitorowanie i korygowanie jego parametrów w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakosci),
  • prowadzenia procesu wdrożenia i uruchomienia urządzeń, od koncepcji poprzez monitorowanie dostawcy (w tym instalacja maszyn i faza produkcyjna),
  • wdrażania zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu (współpraca przy opracowywaniu procesu FMEA),
  • udzielania wsparcia działom produkcyjnym, jakości w rozwiazywaniu problemów natury technologicznej,
  • przeprowadzania prób technologicznych, przeprowadzanie Run&Rate z uwzględnieniem produkcji seryjnej ( w tym przygotowanie dokumentacji testowej),
  • definiowania i optymalizacji narzędzi, maszyn oraz środków niezbednych do produkcji,
  • zarządzania dokumentacją technologiczną, aktualizacja dokumentacji i parametrów procesu (przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej, analiz i raportów z testów),
  • tworzenia opisów procesów, przygotowywania dokumentacji procesowej,
  • prowadzenia szkoleń dla pracowników produkcji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, technicznego
  • doświadczenia w branży  produkcyjnej – motoryzcyjnej,
  • znajomości procesów obróbki metalu (skrawanie, frezowanie),
  • umiejetności projektowania procesów technologicznych,
  • znjomości zagadnień zwiazanych z jakością,
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • umiejętności interpersonalnych, szczególnie w zakresie budowania pozytywnych relacji na róznych szczeblach organizacji,
  • znajomości języka angielskiego w stoponiu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • proaktywności w podejmowanych działaniach,
  • nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dobrej znajomości MS Office (Excel),
  • znajomości SAP

Czy chcesz budować organizację od początku i podnosić swoje kwalifikacje? Wzajemny szacu-

nek jest dla Ciebie tak samo ważny jak stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji?

Jeśli tak – dołącz do nas!

Oferujemy: umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

Sposób aplikowania:

CV proszę wysłać na adres: praca@ifa-group.com, podając w tytule wiadomości:  Technolog procesu produkcyjnego

     Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662”).

Informujemy, że Administratorem danych jest IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8.Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy,

że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Polish
  • Good

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in.: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler , Audi, Porsche, Ford, Ferrari. W związku z dalszym rozwojem firmy uruchamiamy zakład w Polsce – gm Ujazd, województwo opolskie. W IFA Powertrain Polska będziemy produkować m.in… Find out more