Job offer description

Az EURASIA LOGISTICS Kft. esztergomi autóalkatrész raktárába,

két-műszakos váltott munkarendbe

keres munkatársat

Targoncavezető

munkakörbe

Feladat:

  • Raktári és kültéri targoncás árumozgatás

Elvárások:

  • Minimum Általános iskolai végzettség
  • Érvényes új típusú jogosítvány targoncára, 3324 Vezetőüléses gépcsoportra
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • Számítógépes készlet-nyilvántartási rendszerek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Jelentősen megemelt alapbéren felüli pótlékok (jelenléti pótlék, teljesítmény pótlék, targoncavezetői pótlék, 50%-os műszakpótlék, kiemelkedő teljesítmény esetén további pótlékok)
  • Négyhavonta bónusz kifizetés
  • Nettó 16,000 Ft / hó étkezési hozzájárulás
  • Két-műszakos váltott munkarend, H-P (6:00-14:50 és 14:55-23:45)
  • Munkaruha és
  • Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk Esztergom 30 km-es körzetéből a napi munkába-járáshoz.

Várjuk a jelentkezők fényképes önéletrajzait a hr@eurasia.hu e-mail címre, vagy postai úton az Eurasia Logistics Kft. 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre.

Attachments
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Az Eurasia Logistics Kft. Japán legnagyobb kereskedelmi cégei közül – SOGO SHOSHA – az Itochu Corporation egyik leányvállalata, melyet 1992-ben Magyarországon alapítottak. Cégünk alapítása óta nyújtunk teljes körű logisztikai szolgáltatásokat, főként Közép illetve Kelet-Európai partnereinknek, úgymint nemzetközi árufuvarozás, vámkezelés, raktározás.Célunk, hogy üzletfeleink igényeit a legmagasabb… Find out more