Partner sites:EURES

Targoncavezető

by:  Leadec Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Szentgotthárdi logisztikai csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Feladatok, felelősségi körök:

  • Bejövő és kimenő alkatrészek, termékek rakodása
  • Beérkezett alkatrészek betárolása
  • Sorkiszolgálás
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Késztermék leszedése a szerelősorról

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye: Opel Szentgotthárd

Pályázati anyagát (magyar nyelvű önéletrajzát) a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk:

vigykarrier@leadec-services.com

This job has expired
EOJD