Job offer description

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Szentgotthárdi logisztikai csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Targoncavezető

Feladatok, felelősségi körök:

  • Bejövő és kimenő alkatrészek, termékek rakodása
  • Beérkezett alkatrészek betárolása
  • Sorkiszolgálás
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Késztermék leszedése a szerelősorról

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye: Opel Szentgotthárd

Pályázati anyagát (magyar nyelvű önéletrajzát) a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk:

vigykarrier@leadec-services.com

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Very good
Required skills:
operate forklift
Salary range:
Date of expiry:

About company

Leadec Kft. – az autóipari szolgáltatások specialistája Székhelye: 9025 Győr, Csipkegyári út 2-4. Illetékes – toborzás ügyben: Juhász Katalin Telefon: +36 96 550 640 Honlap: https://www.leadec-services.com/hungary/hu/karrier/allasajanlatok/ E-mail: vigykarrier@leadec-services.com Alapítás éve: 1994. Tevékenységi területük: műszaki és… Find out more