Job offer description

Szociális gondozóMunkahely: Sopron

Feladatok

  • Az ellátottak segítése, mentális támogatása, napi ápolási feladatok ellátásában, alapvető higiéniás szükségletek kielégítésében segítségnyújtás
  • Lakókörnyezeti higiénia megtartásában való közreműködés
  • Közreműködés az egészség megőrzésére irányuló szabadidős tevékenységekben
  • Dokumentáció vezetése, gondozási terv elkészítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség az 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. mellékletében meghatározott szempontok alapján (szociális-, pszichiátriai-, fogyatékkal élő-, demencia és gerontológiai gondozó stb.)
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Soproni Megbízópartnerünk részére Szociális gondozó munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • Közalkalmazotti bértábla alapján
  • Utazási költségtérítés
  • Egyéb juttatások
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more