Job offer description

Gyógyszeripari gépek gyártásában több mint 25 éve tevékenykedő, partnereinek gyors és testreszabott megoldásokat kínáló gépgyártó cég szerelési csoportvezetőket keres budapesti munkahelyre.

Főbb feladatok:

  • a cég által gyártott gépek, berendezések telepítése a vevő telephelyén
  • a telepített gépek, berendezések üzembe helyezése
  • a beüzemelt berendezések átadása a vevő igényei szerint
  • az átadott gépek, berendezések karbantartási munkáinak elvégzése
  • munkavégzési engedélyek intézése (betanítás után)
  • egyéb, a vezetés által meghatározott szakmai feladatok kivitelezése.

Elvárások:

  • lakatos, hegesztő, csőszerelő vagy műszerész végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • saját szakmájban történő precíz munkavégzés
  • más szakmákhoz való szakértés a munkafolyamatok optimális sorrendjének meghatározásához
  • tervrajzolvasás készségi szinten
  • jó szervező
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képességek
  • géptelepítési és gépmozgatási tapasztalatok (daruzás, nehézgépek mozgatása)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • több szakmában való jártasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú munka
  • rugalmas munkavégzés
  • cafeteria
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Salary range:
Date of expiry:

About company

Egyedi gyógyszeripari gépgyártás és fejlesztés 27 éves tapasztalattal a gyógyszeriparban. Teljeskörű szolgáltatás a megrendelő igényei szerinti kialakítással a porkezelés, granulátumgyártás, folyadékkezelés és „high containment” technológia területén. Kiemelkedően kedvező ár/érték arányú berendezések gyártása. Új eljárások fejlesztése a nanotechnológia és a folyamatos gyógyszergyártás… Find out more