Job offer description

ÁLLÁSAJÁNLAT

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi vállalata. A Magyarországon 2000 munkatársat foglalkoztató cég orvosi eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével, valamint vesebetegek kezelésével foglalkozik. Egyszer használatos orvosi eszközöket gyártó gyöngyösi gyárunkba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióra:

SZERELÉK-ÖSSZEÁLLÍTÓ

  • „„Könnyű fizikai munka (ülőmunka)
  • „„Versenyképes fizetés
  • „„Kezdő órabér: bruttó 1086 Ft, 4. teljes hónaptól bruttó 1116 Ft
  • „„Kiemelt cafetéria-keret - első 3 hónapban nettó 8300 Ft készpénzkifizetés, 4. teljes hónaptól bruttó 28 247 Ft
  • „„Határozatlan idejű munkaszerződés
  • „„Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • „„Törzsgárdajutalom
  • „„Munkaruha, amelynek tisztíttatásáról is gondoskodunk
  • „„Ingyenes buszjárat a lakóhelyről
  • „„Saját állományban történő foglalkoztatás
  • „„Nagy tisztaságú munkakörnyezet

Küldje el jelentkezését az allasgyongyos.hu@bbraun.com e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon.

B. Braun Medical Kft. | Tel: +36 (37) 510-537

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

With more than 58,000 employees in 64 countries, B. Braun is one of the world's leading providers and manufacturers of healthcare solutions today. In Hungary, B. Braun is represented by three companies: B. Braun Medical Ltd. which develops and manufactures medical devices, B. Braun Trading Ltd. which markets more than 5,000 products, and B. Braun Avitum Hungary cPlc. which operates a countrywide… Find out more