Job offer description

Téged várunk csapatunkba, ha

  • minimum szakmunkás végzettséggel rendelkezel
  • gépek, berendezések üzemeltetésében tapasztalatot szereztél
  • önállóan, precízen végzed a munkád
  • a munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelelsz

Feladataid lesznek

  • ellátod a műszakvezető által meghatározott napi feladatokat
  • részt veszel a telep biztonságos üzemeltetésében a technológiai, üzemeltetési, munkavédelmi, rendészeti és minőségirányítási utasítások alapján
  • részt veszel a telepbejáráson, bejárási jegyzőkönyvet töltesz ki
  • felügyeled és kezeled az irányítástechnikai rendszert (SCADA)
  • a szennyvízkezelési folyamatokhoz kapcsolódó méréseket, vizsgálatokat elvégzed, mintavételezési feladatokat is ellátsz
  • alapszintű karbantartási munkákat végzel
  • a munka-, baleset- és tűzvédelmi előírásokat betartod, az előírt egyéni védőeszközöket viseled, azok tisztaságáról és karbantartásáról gondoskodsz, és az előírásoknak megfelelő körülmények közötti végzed munkádat
  • tájékoztatod a közvetlen felettest a munka során tapasztalt észrevételekről (pl. meghibásodásról) és a karbantartási igényekről
  • elvégzed a műszak átadását, átvételét
  • oktatásokon veszel részt

Előnyt jelenthet

  • szennyvíztelepen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítványod van

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • Stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • Széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • Kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • Vállalati üdülőink egyikében pihenhetsz
  • Hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • Kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • Egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budapest (Csepel) XXI. kerület, Nagy Duna sor 2.

Munkarend: műszakos

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Language skills:
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Egy hasonlóan gondolkodó, környezettudatos közösség tagjai vagyunk – közel 1700-an dolgozunk együtt. Jó érzés, hogy általunk jut több mint 2 millió ember egészséges ivóvízhez. Ehhez több mint hétszáz kutat és egy akkora csőhálózatot üzemeltetünk, amelyet, ha egy vonalba fektetnénk, elérne egészen az Egyenlítőig. Büszkék vagyunk rá, hogy a világ vezető üzemeltetői hálózatának tagja vagyunk (Member… Find out more