Job offer description

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Készlet –és kapcsolódó számla ellenőrzés, rögzítés, számla nyomon követés a számítógépes vállalatirányítási rendszerben.
  • Havi és éves zárlati munkák vásárolt és saját termékkel kapcsolatosan.
  • Cikkszám kérő kezelése, rögzítése.
  • Könyvelési tételek ellenőrzése.
  • Külső és a belső adatszolgáltatás előkészítése.
  • A bankszámlaforgalom ellenőrzése, esetenkénti könyvelése.
  • A tárgyi eszközök kivezetése az analitikából értékesítés vagy egyéb eszköz csökkenési változáskor.
  • Részvétel a havi és éves zárlati feladatok elvégzésében.
  • Éves beszámoló elkészítésében, könyvvizsgálatban való részvétel
  • Adóbevallások (társasági adó, iparűzési adó, stb) elkészítése
  • Egyéb ad hoc feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • Termelőcégnél, vegyipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Tiszavasvári, Magyarország

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A részvénytársaságot Kabay János gyógyszerész alapította 1927-ben, zöld máktokból történő morfin gyártására. A gyáralapító szabadalma képezi jelenleg is a morfin ipari előállításának alapjait az egész világon. Az Alkaloida Vegyészeti Gyár Zrt. fő tevékenysége gyógyszer hatóanyagok, intermedierek, kész gyógyszerek gyártása és értékesítése mind a hazai, mind a külföldi piacokon. A… Find out more