Partner sites:EURESELA

Svetovalec v centru z mobilno tehnologijo (m/ž)

by:  Workforce d.o.o.

The job offer is available for the following event:

Družini prijazno podjetje nudi zaposlitev komunikativni, delavni in urejeni osebi, katero veseli delo s telekomunikacijskimi aparati in dodatno opremo. Ste iznajdljivi, tehnično spretni in prodajno usmerjeni? Ste radi v nenehnem stiku z ljudmi in jim znate prisluhniti? Potem ste morda prav vi oseba ki jo iščemo! Pohitite in oddajte svojo prijavo na delovno mesto Svetovalec v centru z mobilno tehnologijo (m/ž).

OPIS DELA

Svetovanje pri izbiri telekomunikacijske opreme in paketov

Svetovanje pri nakupu dodatne tehnične opreme

Predstavitev drugih ugodnosti, prilagojenih za potrebe stranke

Sestavljanje ponudb in sklepanje pogodb

Sodelovanje pri nabavi blaga

Sodelovanje pri izvajanju inventur

Reševanje reklamacij

Skrb za čisto in urejeno delovno okolje

PRIČAKUJEMO

Zaključeno vsaj V stopnjo izobrazbe ustrezne smeri

Veselje do dela s telekomunikacijsko opremo

Želene izkušnje na podobnem delovnem mestu

Komunikativnost, organiziranost in prodajna usmerjenost

Sposobnost samostojnega in timskega dela

NUDIMO

Stimulativen finančni paket

Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja zaposlitve

Delo v družini prijaznem podjetju

Urejeno delovno okolje

Možnost dodatnih izobraževanj

EOJD