Job offer description

Severstal Distribution (distribution.severstal.com) ir lielākais metālapstrādes uzņēmums Baltijas valstīs un viens no lielākajiem metāla produkcijas piegādātājiem Ziemeļeiropā.

Šobrīd uzņēmums savai komandai aicina pievienoties

STROPĒTĀJU

Pienākumi

  • veikt vagonu/automašīnu izkraušanas-iekraušanas darbus;
  • veikt kravu stiprināšanu dzelzceļa vagonos, konteineros, automašīnās;
  • izdarīt kravu pārpakošanu, novērst defektus, kuri radušies kraušanas darbu laikā;
  • pārvietot preces noliktavā;
  • kontrolēt izejmateriālu un gatavās produkcijas kvalitāti.

Prasības

  • vēlme strādāt.

Piedāvājam

  • apmācību un labus darba apstākļus;
  • sociālās garantijas, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas.

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Severstal Distribution (distribution.severstal.com) is the largest steeltrading company in the Baltic States importing of steel goods to various European countries Find out more