FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG od 12 lat jesteśmy przodującym pośrednictwem pracy w naszym regionie i od 2009 uznanym przez AZAV oraz DIN 9001:2008 a także przez TÜV Nord ośrodkiem szkolenia i podnoszenia kwalifikacji.

W dziedzinie szkolenia i podnoszenia kwalifikacji posiadamy własne pomieszczenia i z własnymi ekspertami w poszczególnych dziedzinach jesteśmy w stanie nauczać i dokształcać.

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób posiadających doświadczenie zawodowe na stanowisku: stolarz.

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe

• doświadczenie zawodowe w pracy na tym stanowisku pracy min. 2-3 lata

• umiejętność posługiwania się narzędziami typu: piły, dłuta, wiertła

• umiejętność obsługi obrabiarek typu: pilarki, wyrzynarki, wiertarki, szlifierki

• prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]

Obowiązki:

• wykonywanie mebli do budynków mieszkalnych, handlowo-usługowych oraz hal produkcyjnych

Mile widziane:

• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą

• pracę na pełen etat

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość odpłatnego zakwaterowania

• możliwość podnoszenia kwalifikacji

• pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required

- Zatrudnienie i posrednictwo pracy - Szkolenia - Podnoszenie kwalifikacji pracownikow Find out more