Job offer description

Miejsce pracy: Starogard Gdański

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Przygotowywanie planów bazowych projektów
  • Udział w procesie planowania budżetów projektowych
  • Koordynowanie, monitoring oraz prowadzenie regularnej komunikacji działań ze wszystkimi członkami zespołu projektowego
  • Cykliczna weryfikacja przebiegu realizowanych projektów
  • Zarządzanie kosztami projektów
  • Raportowanie postępu prac projektów zgodnie z zatwierdzonymi planami
  • Prowadzenie i raportowanie wyników analiz ryzyka projektowego
  • Opracowywanie rozwiązań problemów mających wpływ na przebieg projektu
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz jej archiwizacja

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne
  • Mile widziane kursy lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami
  • Kilkuletnie doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym (preferowane doświadczenie w obszarze badawczo – rozwojowym)
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i nastawienie na realizację założonych celów
  • Znajomość pakietu MS Office oraz MS Project

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, pracowniczy plan emerytalny, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy
Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Date of expiry:
Link for more information:

We are the largest Polish manufacturer of pharmaceuticals and a leader of the Polish pharmaceutical market. We actively operate in the markets of Central and Eastern Europe, the Caucasus and Central Asia. For over 80 years, we have been trusted by patients, healthcare professionals and business partners alike. We are among the top 20 generic drug manufacturers in the world. In Polpharma… Find out more