Job offer description

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów/Purchasing Specialist

Miejsce zatrudnienia: Chorzów lub Piekary Śląskie

woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • planowanie strategii zakupowej
  • zapewnianie terminowego, ilościowe i jakościowego zaopatrzenia w zakresie surowców
  • kontrola zapasów magazynowych
  • poszukiwanie i wybór nowych dostawców
  • negocjacje z dostawcami w zakresie warunków współpracy (produkt, cena, jakość, logistyka)
  • analiza cen surowców oraz opakowań
  • współpraca ze wszystkimi działami w celu identyfikacji potrzeb produkcji
  • optymalizacja kosztów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale zakupów lub zaopatrzenia w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • doświadczenie w kontaktach z dostawcami, w negocjowaniu kontraktów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • doskonałe umiejętności analityczne i planistyczne
  • znajomość technik negocjacyjnych oraz ponadprzeciętna komunikatywność
  • znajomość systemów IFS/BRC Food będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do kompetencji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good

Od 1990r. firma Stokson specjalizuje się w produkcji pączków na bazie tradycyjnego ciasta, przyrządzonego według unikalnej, autorskiej receptury. Na początku 2004r. uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny w Chorzowie specjalizujący się w produkcji pączków a w 2012 roku uruchomiliśmy drugi zakład produkcyjny w Piekarach Śląskich specjalizujący się w produkcji donutów. Zakłady wyposażyliśmy w… Find out more