Jesteśmy ekspertami w zakresie outsourcingu, rekrutacji i usług IT. Znajdziesz nas w Polsce, Francji, Maroku, Niemczech i regionie Azji Pacyficznej, ale z naszych rozwiązań korzystają Klienci z całego świata. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy rozwiązań informatycznych służących do ochrony danych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Identyfikowanie potrzeb klientów
  • Prezentowanie produktów i rozwiązań firmy klientom niemieckojęzycznym
  • Wsparcie klientów podczas całego procesu sprzedaży
  • Udział w definiowaniu strategii sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z researcherami odpowiedzialnymi za rozwój biznesu
  • Raportowanie bezpośrednio do dyrektora sprzedaży
  • Udział w wydarzeniach marketingowych, targach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu systemów informatycznych (Windows, MS Sharepoint, MS Exchange)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość
  • Zaangażowanie, zorientowanie na cel
  • Dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy:

  • Współpracę w międzynarodowym zespole
  • Stały kontakt z klientami z krajów niemieckojęzycznych
  • Atrakcyjny system premiowy oparty na osiąganych wynikach
  • Pakiet dodatkowy (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, lekcje jogi) oraz udział w ciekawych eventach organizowanych przez firmę
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
  • German
  • Very good

Cyclad is an international consulting company operating in the IT/ICT sectors, providing outsourcing solutions for HR and IT services. Find out more