Job offer description

Miejsce pracy: Warszawa, Sieradz, Starogard Gdański

  • OPIS STANOWISKA:

    • Poprawne opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych Spółki zgodnie z obowiązującym prawem na danym rynku

    • Prowadzenie procesów rejestracyjnych zgodnie ze strategią firmy

    • Współpracę z zagranicznymi przedstawicielstwami i partnerami firmy

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne, biotechnologiczne, medyczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy w dziedzinie rejestracji leków,

  • Znajomość wytycznych unijnych w zakresie prowadzenia procesów rejestracji, rerejestracji  i zmian porejestracyjnych

  • Znajomość wytycznych w krajach poza Unią Europejską w dziedzinie rejestracji leków będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją rejestracyjną

  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość obsługi komputera z zakresu Ms Office

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi

  • Zdolności organizacyjne i otwartość na zmiany

  • Odpowiedzialność i precyzja w działaniu

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej

  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe na życie, imprezy rodzinne i paczki świąteczne dla dzieci, kafeteria MyBenefit, pakiet relokacyjny)

  • Ciekawe wyzwania

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Date of expiry:
Link for more information:

We are the largest Polish manufacturer of pharmaceuticals and a leader of the Polish pharmaceutical market. We actively operate in the markets of Central and Eastern Europe, the Caucasus and Central Asia. For over 80 years, we have been trusted by patients, healthcare professionals and business partners alike. We are among the top 20 generic drug manufacturers in the world. In Polpharma… Find out more