Specjalista ds. Eksportu/ Export Specialist | EURES - European Job Days

Specjalista ds. Eksportu/ Export Specialist

by:  Arsenal PL SP. Z O.O. SP. K.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się exportem artykułów spożywczych i chemicznych, wytworzonych przez polskich producentów, do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii i innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu
Miejsce pracy: województwo podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Współpraca handlowa z kontrahentami na różnych rynkach świata, budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji handlową oraz uczestnictwo w wysyłce towarów,
  • Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziedzinie handlu/eksportu.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Rozwój zawodowy bazujący na indywidualnych działaniach rozwojowych,
  • Dofinansowanie karty Multi Sport
  • Dofinansowanie lekcji języków obcych,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Umowę o pracę.
This job has expired