Job offer description

Opis stanowiska:

Do spawania rur z stali nierdzewnej przeznaczonych do przemysłu spożywczego poszukujemy spawacza TIG. Praca na terenie Belgii najpierw przez agencję (okres od 6 miesięcy do 1 roku) a następnie przejście na kontrakt stały. Agencja Belgijska pomaga w organizacji wszystkich świadczeń. Poszukujesz stałego zatrudnienia w Belgii? Chcesz wyjechać wraz z rodziną? Aplikuj już teraz.

Wymagania:

- uprawnienia do spawania w TIG, - doświadczenie w spawaniu rur z stali nierdzewnej, - doświadczenie w przemyśle spożywczym, - znajomość języka angielskiego, - mile widziane prawo jazdy oraz samochód (nie są wymagane w przypadku chęci do podróży komunikacją miejską).

Oferujemy:

- wynagrodzenie około 350 euro netto/40h (po odtrąceniu kosztów mieszkania), - wypłatę co tydzień, - wsparcie zagranicznych konsulentów w procesie asymilacji na rynek Belgijski, - organizację świadczeń oraz dodatków pracowniczych.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required

Since its incorporation in 2001, Covebo has been strengthening its position as a reliable employment mediation agency. Thanks to our broad network of offices, we can assist a great number of foreign workers in finding a job in the Netherlands. Covebo has several temporary employment agencies in the Netherlands with offices in Almelo, Barneveld, Bunschoten, Harderwijk, Nijkerk, Sliedrecht, Tilburg… Find out more