Job offer description

Miejsce pracy: woj. opolskie

OBOWIĄZKI:

  • spawanie metodą MIG/MAG
  • dobór odpowiedniej metody spawania oraz parametrów prądu spawania
  • odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac
  • dbanie o powierzone mienie
  • dbanie o stan techniczny urządzeń spawalniczych
  • stosowanie się do zasad BHP oraz instrukcji stanowiskowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie zawodowe
  • 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • język polski w stopniu komunikatywnym
  • znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego w stopniu dobrym
  • aktualne uprawnienia spawalnicze w metodzie 135/136 w zakresie grupy materiałowej 1 i 8
  • umiejętność spawania w metodzie 135/136, znajomość rysunku technicznego
  • dobra umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność doboru odpowiedniej metody spawania oraz parametrów prądu spawania
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • przed zatrudnieniem wykonanie złącza próbnego.

OFERUJEMY:

  • umowa zlecenia
  • zakwaterowanie zapewnione, dojazd do Polski na koszt pracownika
  • odzież i obuwie robocze zapewnione, jeżeli pracownik przepracuję powyżej 3 mc – nie ponosi kosztów,
  • praca stała na godziny wg grafiku, 200 h/mc, 2 zmiany (6-14/14-22), 6 dni w tygodniu, minimalny okres pracy 3 miesiąc

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny. http://projektancikariery.pl/oferta-pracy-aplikacja/?oferta=3863

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji:

tel. +48 664 303 029 lub e-mail: rekrutacje@projektancikariery.pl

Job details
Work experience:
Work experience is required
Date of expiry:
Link for more information:

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją… Find out more