Spawacz | EURES - European Job Days

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Nasze przedsiębiorstwo stale poszukuje spawaczy w różnych rejonach Niemiec

Zakres obowiązków:

  • spawanie różnego rodzaju surowców jak stal, stal szlachetna, aliminium itp.
  • kontrola jakości z poprawianiem spoin

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe w branży metalurgicznej, w szczególności jako spawacz, mechanik konstrukcji, mechanik urządzeń, ślusarz konstrukcji stalowych, ślusarz zakładowy, mechanik przemysłowy lub wykształcenie pokrewne
  • ważne certyfakty spawalnicze

  • dobra znajomość niemieckiego, umożliwiająca porozumiewanie się z niemieckojęzycznym personelem oraz czytanie rysunków technicznych

  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

  • umiejętnść czytania rysunków technicznych

  • mile widziane doświadczenie w obróbce blach

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • atrkacyjne wynagrodzenie

  • opłacone zakwaterowanie

  • dodatki za pracę w święta, niedziele oraz nadgodziny

  • dodatek urlopowy oraz świąteczny

Please, don't apply for this job if you're not able to communicate in German language!

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o bezpośredni kontakt lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na maila:

Piotr Kiljan

International Recruiting Manager

Trenkwalder Personaldienste GmbH · Kastenbauerstraße 2 · 81677 München

M +49 151 120 551 56

dejobinternational@trenkwalder.com  · W de.trenkwalder.com

This job has expired

Jobs that may interest you

Sie wollen bei einem führenden und namhaften Unternehmen der Medizintechnik arbeiten? Sie werden nach der Chemiebranche in der Arbeitnehmerüberlassung vergütet. Sie erhalten einen unbefristeten Arbeitsvertrag und arbeiten im vollkontinuierlichen Schichtbetrieb. Ihre Aufgaben Vorbeugende Instandhaltungs- und Wartungsmaßnahmen an den Fertigungs- und Nebenanlagen Aktive Mitarbeit bei der Erstellung von Störfallanalysen sowie Störfallbehebungen Abstimmung von Terminen und Leistungen externer Sublieferanten Bestimmung und Beschaffung... Read more