Job offer description

Darbo pobūdis

pagal klientų poreikius teikti socialinės priežiūros paslaugas asmens namuose Klaipėdos mieste.

Reikalavimai darbuotojui

- BŪTINAS socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio mokymo diplomas ar pažymėjimas,

- paslaugumas, sąžiningumas, darbštumas, empatija.

Privalumai

Asmeninė arba profesinė patirtis.

Siūlome

- 40 val. (8 val. per dieną) 5 d.d. trukmės darbo grafiką (nuo pirmadienio iki penktadienio), dirbant asmens namuose,

- laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

nuo 500 Eur į rankas.

Kontaktai

personalo vadovė Dalia +370 645 00038

gyvenimo aprašymą siųskite : personalas@orisenatve.lt

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Lithuanian
  • Fluent
  • Russian
  • Basic
Salary range:
Date of expiry:

About company

VšĮ „Ori senatvė“ – tai viešoji ne pelno siekianti organizacija, įregistruota 2013 m. spalio mėn. 22 d. Klaipėdos mieste.Įstaiga teikia socialinę globą suaugusiems asmenims su negalia ar senyvo amžiaus asmenims namuose, ambulatorines slaugos paslaugas paciento namuose, kineziterapijos, paliatyviosios pagalbos paslaugas suaugusiems ir vaikams. Find out more