Job offer description

Hang-és fénytechnikával foglalkozó, multinacionális partnerünk részére keresünk SMT mérnököt Pécsre.

Feladatok:

  • SMT berendezések programozása és üzemeltetése;
  • A keresztfunkciós és APQP csapatokban való aktív részvétel
  • Gyártási dokumentációk elkészítése és karbantartása;
  • Mintagyártások végrehajtása, új gyártási technikák átvétele és bevezetése;
  • Szériagyártás támogatása;
  • Vevői változások felkövetése, reklamáció-kezelési folyamatokban és vevői auditokon történő aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépész vagy villamosmérnök) vagy hasonló munkakörben szerzett 1-3 év releváns tapasztalat;
  • Elektronikai gyártásban szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés, szakmai meggyőzőképesség, határozott fellépés;
  • ISO TS 16949 és IPC szabványismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Kiemelkedő munkakörülmények

Munkavégzés helye: Pécs

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Find out more