Job offer description

SMT karbantartó technikusMunkahely: Pécs

Feladatok

  • SMT folyamat részeit képező gépek, berendezések karbantartása
  • Karbantartási folyamatok tervezése, kialakítása, folyamatos fejlesztése
  • Gyártósori személyzet oktatása
  • Gyártás során felmerülő technológiai problémák felderítése, analizálása
  • Tartalék alkatrész bázis kialakítása

Elvárások

  • Elektronikai gyártásban (SMT) szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mechatronikai műszerész végzettség

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Elektronikai termékeket gyártó családias német vállalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, 100% munkába járás térítés
  • Jelenléti bónusz, egyéb bónusz juttatás
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more