Job offer description

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Serwisant Maszyn i Urządzeń

Miejsce pracy: Chorzów lub Piekary Śląskie

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • utrzymanie ruchu produkcji
  • praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym w Chorzowie lub w Piekarach Śląskich

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • doświadczenie w pracy na stanowisku utrzymania ruchu i serwisowania maszyn

    oraz urządzeń produkcyjnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym)
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwości rozwoju osobistego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Date of expiry:
Link for more information:

Od 1990r. firma Stokson specjalizuje się w produkcji pączków na bazie tradycyjnego ciasta, przyrządzonego według unikalnej, autorskiej receptury. Na początku 2004r. uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny w Chorzowie specjalizujący się w produkcji pączków a w 2012 roku uruchomiliśmy drugi zakład produkcyjny w Piekarach Śląskich specjalizujący się w produkcji donutów. Zakłady wyposażyliśmy w… Find out more