Senior kísérleti mérnök

by:  CLAAS Hungária Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Miért lesz ez jó döntés?

  • Szakmailag kiemelkedő mérnökcsapat része lehet.
  • Nemzetközi szinten magas színvonalú technológiai hátteret biztosítunk.
  • Folyamatos szakmai, egyénre szabott képzéseket nyújtunk.
  • Prémium és bónuszrendszer mellett kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • Prototípus gépek, részegységek labor-, illetve szántóföldi tesztelése, validálása.
  • Méréstechnikai rendszerek fejlesztése.
  • Tesztelések kiértékelése, visszajelzés a gépfejlesztők felé.
  • Kapcsolattartás a kísérleti gazdaságokkal.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú gépészmérnöki, mezőgazdasági gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettséget.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudást.
  • Legalább 3 éves méréstechnikai tapasztalatot.
  • Rendszer- és projektszemléletet.

Mi jelent előnyt?

  • Méréstechnikai szoftverismeret.
  • Betakarítógépek működésének ismerete.
  • Mezőgazdasági folyamatok ismerete.
This job has expired

Jobs that may interest you

Technical antenna (Zalaegerszeg)

Offered by:  Schneider Electric Zrt.
Workplace: Hungary
Upstream Flow Supervisor What we offer Competitive compensation and benefit package Long-term career planning Support of work-life balance Good opportunity for professional development Wide insight on business processes Main activities Be the MCO (Manufacturing Change Owner) for his plant Be the "Plant pilot" for the integration of products evolutions into his Plant. Manage products evolution projects into the Plant: Coming... Read more