Job offer description

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Bővülő backend csapatunkba várunk lelkes és csillogó szemű jelentkezőket.

Ha beszélsz jávául, unod az indiai projekted, nincs elég innováció a szakmai életedben és kihívásnak érzed, hogy a régió vezető innovatív fizetési megoldásain dolgozz egy profi és menő csapatban, akkor ne hezitálj és jelentkezz, írj!

FELADATOK

  • Részvétel hazai és nemzetközi szoftverfejlesztési projektekben
  • Meglévő és új szoftverek tervezésében, fejlesztésében való részvétel, fejlesztők koordinációja
  • Szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása
  • A projekt / részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
  • Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
  • Junior fejlesztők koordinációja, segítsége, munkájuk ellenőrzése, konzultáció
  • Code review-k megszervezése és vezetése
  • Szoftvertesztelési folyamat támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • Szakmai kommunikáció az ügyféllel
  • Új technológiák kutatásában való közreműködés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Változatos munka egy dinamikus, jó hangulatú csapatban
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Trendi munkakörnyezet
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
  • Egyéb juttatások
  • Jól megközelíthető munkahely

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség vagy hasonló pozícióban szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • 5 év J2EE tapasztalat,
  • Java technológiák: Spring, JMS, JPA, Hibernate
  • Alkalmazásszerverek: Tomcat, vagy, JBoss
  • Adatbázisok: Oracle, MySQL, PostgreSQL
  • Alapszintű UNIX/Linux ismeretek.
  • Modern technológiák iránti elkötelezettség
  • Angol nyelvtudás

ELŐNY

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • JavaScript, DHTML, Bootstrap, jQuery, Thymeleaf
  • NoSQL (MongoDB) jártasság

KEZDÉS

Azonnal

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

PROJEKT MENEDZSER

Lator Hajnalka

Email: lator.hajnalka@mads.hu

Telefon: +36 (20) 200 9017

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal és a munka megjelölésével.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company