Job offer description

Leírás:

Azonnali fizetések (GIRO AZUR) és más stratégiai projektben IT megoldások tervezése és végig vitele.

Új fejlesztési irány, szervezői ismeret behozatala a csapatba.

Feladatok:

  • különálló megoldási stream IT oldali tervezése
  • folyamat modellezés
  • program specifikáció írás

Követelmények:

Ezeket ismerd:

  • SEPA, IG2, GIRO, kártya forgalom
  • UML
  • MQ, webservice, SOA (előny)
  • PL/SQL, ANSI C (előny)

Ehhez érts:

  • megoldástervező workshopok szervezése, lebonyolítása
  • részletes program specifikáció írása (logikai és fizikai rendszerterv)
  • beszállítókkal való együttműködés
  • IT átvételi tesztek
  • központi számlavezető rendszer szervezői/fejlesztői ismerete, clearing settlement és könyvelés (előny)

Előnyt jelent:

  • Informatikai vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Angol középfok
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Budapest Bank 1987-ben, a kétszintű bankrendszer kialakulásakor jött létre, az első három hazai kereskedelmi bank egyikeként. A pénzintézet több mint 30 éve működik Budapest Bank néven. A kilenc magyarországi nagybank egyikeként, mintegy 100 bankfiókból álló országos hálózattal teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat nyújt a lakosság és a vállalatok – ezen belül főként a kis- és… Find out more