Partner sites:EURES

Senior bérszámfejtési specialista (Budapest, Hungary)

by:  Trenkwalder

The job offer is available for the following event:

Európai kereskedelmi üzletlánc új munkatársat keres senior bérszámfejtési specialista pozícióba, III. kerületi munkavégzési helyszínnel.

Job description

•    bérszámfejtés, TB ügyintézés, és egyéb személyügyi feladatok ellátása
•    cégen belüli munkaügyi, bér és TB oktatások lebonyolítása
•    személyügyi adatok SAP rendszerben való rögzítése, nyomon követése
•    kapcsolattartás az adóhatóságokkal, munkajogászokkal
•    nemzetközi projektekben való részvétel
•    aktív részvétel a szerződéskötésekkel és módosításokkal kapcsolatban
•    riportok, kimutatások készítése
•    kapcsolattartás a társosztályokkal és az anyavállalattal

Job requirements

•    munkajogi végzettség vagy felsőfokú gazdasági végzettség (előnyt jelent: TB ügyintéző végzettség)
•    minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
•    magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
•    magabiztos német és/vagy angol nyelvismeret
•    kiváló kommunikációs készség, precíz és proaktív munkavégzés, csapatszellem

Compensation & benefits

•    változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
•    hazai és nemzetközi karrierlehetőség, folyamatos szakmai fejlődés
•    versenyképes fizetés
•    munkába járás költségének 100%-os térítése
•    nagy értékű egészségprogram

EOJD