Job offer description

Mēs meklējam savā komandā SAP FI konsultantu/-i.

PIENĀKUMI

Analizēt klientu vajadzības un biznesa procesus.

Pielāgot SAP ERP sistēmas finanšu procesu risinājumus klienta vajadzībām jaunos ieviešanas projektos.

Ieviest izmaiņas sistēmas uzturēšanas ietvaros.

Sadarboties ar SAP tehniskajiem konsultantiem plānojot un realizējot sistēmas izmaiņas.

Konsultēt klientus par sistēmas iespējām un veikt apmācības.

Sagatavot sistēmas un lietotāju dokumentāciju.

PRASĪBAS

Pieredze SAP FI un/vai SAP Treasury moduļa ieviešanā un/vai uzturēšanā.

Zināšanas un pieredze finanšu vai vadības grāmatvedības procesos un uzskaitē

Spējas strādāt gan patstāvīgi, gan komandā.

Prasmes analizēt sistēmas problēmu cēloņus.

Labas latviešu,  angļu un vēlams krievu valodas zināšanas.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

Dinamisku darbu vienā no pieredzes bagātākajiem IT uzņēmumiem Latvijā.

Elastīgu darba vidi un darba laiku, t.sk., iespēja strādāt attālināti.

Iespējas attīstībai profesionālā jomā.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Language skills:
  • English
  • Good
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

T2T ir viens no Latvijā vadošajiem integrētu risinājumu sniedzējiem ar fokusu uz programmatūras izstrādi. Uzņēmums piedāvā gan gatavus IT risinājumus, gan elastīgus individuālus risinājumus, kas ir pielāgoti klientu vajadzībām.Mēs savā komandā aicinām gan pieredzējušus IT profesionāļus - programmētājus, analītiķus, testētājus, SAP konsultantus, gan iesācējus! Ja meklē darbu IT jomā un vēlies… Find out more