Job offer description

Η εταιρεία Superhome Center (DIY) Ltd, μέλος του Ομίλου CTC, που δραστηριοποιείται στον τομέα του DIY με 6 συνολικά πολυκαταστήματα Παγκύπρια, ζητά να προσλάβει Σύμβουλους Πωλήσεων για όλες τις επαρχίες.

Ευθύνες και Καθήκοντα:

  • Έλεγχος για επάρκεια, σωστή τιμή και σήμανση των προϊόντων πάνω στα ράφια
  • Διατήρηση των τμημάτων και προϊόντων καθαρών και τακτοποιημένων
  • Τήρηση όλων των διαδικασιών του καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών σε εξειδικευμένα τεχνικά θέματα
  • Καθοδήγηση και συνοδεία πελατών σε άλλα τμήματα για την αναζήτηση των σωστών προϊόντων
  • Χειρισμός ειδικών παραγγελιών από πελάτες
  • Άριστη γνώση προϊόντων και σωστή προώθηση τους ανάλογα με τις ανάγκες του πελάτη
  • Γνώση και σωστή τήρηση των κανονισμών και διαδικασιών ασφάλειας και υγείας της Εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ικανότητα να εργάζεται κάτω από πίεση
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ενθουσιασμός για τη δουλειά
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Στα πλαίσια της δέσμευσης μας για προστασία των προσωπικών σας δεδομένων, παρακαλούμε όπως υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω της ιστοσελίδας http://superhome.com.cy/greek/καριερα.

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο σε περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως  υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Greek
  • Basic
Salary range:
Not provided