Job offer description

Konyhakész salátákat forgalmazó partnercégünk részére keresünk

Salátamix összekészítő - gépkezelő munkatársakat.

Igény esetén céges buszjáratokkal tudunk segíteni a bejárásban.

Ezek a buszok Gyál és Táborfalva között, Gyál és Cegléd között járnak.

Munkavégzés helye:

  • Gyál

Feladatok:

  • A szeletelő / mosóberendezésről érkező leveles saláta szárítása gépek segítségével
  • A receptúráknak megfelelő salátamixek bekeverése
  • Egyéb félkész termékek (sárgarépacsík, káposzta, cékla) előkészítése
  • CSB vállalatirányítási rendszer használata

Munkaidő:

  • Folyamatos, 2 műszakos munkarend. Napi 8 óra munkavégzés +1 óra pihenő

    (7:00 -16:00; 16:00 – 01:00)
  • Időszakosan előfordulhat túlórázás, melyet előre jeleznek

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános)
  • Alapvető számolási készség
  • Kitartó munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bérezés: átlagosan nettó 200.000 - 220.000 Ft/hó (túlóra nélkül)
  • Cafetéria: 8000 Ft/hó (első hónaptól kezdve)
  • Bejárási támogatás (autó esetében 15 Ft/km)
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Find out more