Job offer description

Alapszinten beszélsz angolul, szívesen használnád tudásod nap mint nap? Szeretnél részese lenni valami izgalmasnak? Készen állsz? Lépj a tettek mezejére, ismerd meg, hogyan működik a repülőtér! Légy ezen világ részese! Jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatok várnak majd rád?

• A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése

• A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása

• Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Miket várunk el tőled?

• Középfokú végzettséget

• Alapfokú angol nyelvtudást

• Önállóan, illetve csapatban is tudj dolgozni

• Akarj tanulni és fejlődni!

• Légy alázatos és nyitott a világ iránt, kövesd a szabályokat, légy precíz!

• Ne aggódj, ha pályakezdő vagy! Megtanítjuk a szakma szépségeit és pályára állítunk!

Mit adunk cserébe?

• Versenyképes béren kívüli juttatások és egyéb támogatások

• A ledolgozott idővel emelkedő bér

• Kiszámítható, 28 naponta ismétlődő munkarend, 8 óra/nap munkavégzés

• Kihívások nap mint nap

• Folyamatos nyüzsgés

• Egyedülálló munkakörnyezet

• Tömegközlekedés nélküli időpontokban ingyenes be- vagy hazaszállítás

• A munkakör ellátásához szükséges képzést a cég biztosítja

Amire mindenképpen szeretnénk felhívni a figyelmedet! Nálunk sincs minden aranyból!

A repülőtér majdnem „around the clock” üzemel, kora hajnalban nyit és késő éjszaka zár. Ennek megfelelően hétvégén is van munkavégzés.

Hogyan jelentkezhetsz?

Amennyiben úgy gondolod, hogy ebben a különleges világban a helyed, várjuk jelentkezésed!

E-mail: allas@aidehungary.hu

Telefon: 06-70-458-2312

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Basic
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az AIDe-Hungary Kft., illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon. Cégünk olyan iparágban, mint a légiközlekedés vetette meg alapjait, speciális légiközlekedési ismeretekkel rendelkezünk, ismerjük az iparág sajátosságit, munkaköröket, és az ehhez szükséges munkavállalókkal szembeni elvárásokat. A mai napig is ezen a területen specialistának számítunk. … Find out more