Job offer description

Pienākumi:

Mārketinga budžeta plānošana un izpildes kontrole.

Uzņēmuma mājas lapas, sociālo tīklu uzturēšana.

Uzņēmuma zīmola attīstības veicināšana un attīstīšana.

Izstrādāt piemērotākos piedāvājumus atbilstoši klientu vajadzībām,

Veiksmīgi piesaistīt jaunus klientus.

Prasības kandidātiem:

Pieredze darbā ar klientiem 3 gadi vai profesionālā augstākā izglītība.

Izpratne par biznesa vidi un jaunākajām tendencēm uzņēmuma darbības jomā.

Kritiskā domāšana un augstas analītiskās spējas.

Pārrunu vadīšanas prasmes.

Mēs piedāvājam:

Konkurētspējīgu atalgojumu.

Sociālās garantijas.

Labus darba apstakļus.

Izaugsmes iespējas.

Kontaktinformācija: hrmanager@tonybet.com

Alga bruto: 3000 - 4000 EUR

Vakances Nr.: 210812-146

Uzņēmums: SIA Tonybet

Darba vietas adrese: LATVIJA, Duntes iela 23A, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 01.12.2021

Darba sākšanas datums: 03.09.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more