Job offer description

Vēlies kļūt par vadošā aptieku uzņēmuma

REĢIONĀLO VADĪTĀJU?

Pieņem jaunu izaicinājumu, pievienojies mūsu profesionāļu komandai!

Darba pienākumi

  • Aptieku darbības nodrošināšana, atbilstoši uzņēmuma un likumdošanas prasībām
  • Komandas vadīšana, koordinēšana un motivēšana
  • Biznesa mērķu realizēšana
  • Cieša sadarbība ar citām nodaļām, lai īstenotu dažādus ar aptieku attīstību saistītus projektus
  • Tirgus situācijas un tendenču analīze
  • Dalība budžetēšanas un plānošanas procesos, lai sasniegtu uzņēmuma izvirzītos mērķus
  • Aktīva līdzdalība mārketinga stratēģijas ieviešanā

Mūsu prasības

  • Augstākā farmaceitiskā izglītība
  • Darba pieredze mazumtirdzniecībā, kas atbilst minētajiem pienākumiem
  • Teicamas plānošanas prasmes
  • Labas pārliecināšanas spējas
  • Spēja noteikt prioritātes, precizitāte, stresa noturība
  • Mērķtiecība, patstāvība un orientācija uz rezultātu
  • Labas prasmes darbā ar datoru (Excel, Word)
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam

  • Vadīt lielu un profesionālu aptiekas darbinieku komandu
  • Gūt profesionālu gandarījumu sasniedzot izvirzītos mērķus
  • Strādāt atpazīstamā un stabilā uzņēmumā
  • Saņemt sociālās garantijas un darbinieka priekšrocības
  • Stabilu atalgojumu (1600.00-2100.00 Eur bruto)
  • Prēmijas par augstiem sasniegumiem
  • Izaicinājumiem un gandarījumiem bagātu darba ikdienu
  • Daudzveidīgas atpūtas aktivitātes

Ja vēlies vairāk, rīkojies - piesakies, sūti savu CV uz e-pastu darbs@aptiekasf.lv un kļūsti par daļu no mūsu komandas!

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • Latvian
  • Fluent
  • Russian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

“Mēness aptiekas” ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmums. Aptieku uzņēmuma „Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir AS „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas vietējā veselības uzņēmumu grupā AS „Repharm”, apvienojot vairāk nekā 240 aptiekas Latvijā. Find out more