Job offer description

Feladatok:

  • Szénszál és Oxidált szál alkalmazás fejlesztés,
  • Kísérleti gyártástervezés, felügyelet és értékelés,
  • Mechanikai vizsgálatok,
  • Analitikai vizsgálatok,
  • Textil vizsgálatok,
  • Kompozit gyártástechnológiai vizsgálatok,
  • Vevők műszaki támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (vegyész-, vagy gépészmérnök),
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (erős Excel),
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség.

Ha szakmai eredményeket és karriert keres egy innovatív cégnél, akkor örömmel megismerkednénk Önnel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés módja: Magyar és angol  nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, kérjük, küldje el az alábbi  email címre: karrier@zoltek.hu

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Zoltek (www.zoltek.com) a world leader in the research and manufacture of industrial grade carbon fiber. Our mission is to develop price-competitive, high-performance carbon fibers which can be used in a broad range of commercial products. Carbon fiber products are remarkable in their performance characteristics and properties that include high strength, low weight, high stiffness, corrosion… Find out more