Job offer description

Épületgépészeti termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Raktáros munkatársakat

Helyszín:

  • Biatorbágy

Feladatok:

  • Érkező kamionok le és fel rakodása (kézi rakodás és targonca segítségével)
  • Áruátvétel szállítólevél alapján (min. és menny. ellenőrzés)
  • A termékek lista alapján történő összekészítése
  • Gyártósoron legyártott termékek elhelyezése a raktárban
  • Megrendelők kiszolgálása (termékek összeszedése, felpakolása)

Munkaidőbeosztás:

  • 1 műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 8 órában. (7:00-16:00)
  • Előzetes beosztás alapján eltérő műszakok (6:00-15:00; 12:00-21:30)
  • Alkalmanként szombati túlóra, melyet minden esetben előre jeleznek (megrendelésektől függően)
  • Napi 1 órás pihenőidő

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány (OKJ 3312; 3313; 3324)
  • Számítógépes ismeretek (MS Word, Excel használat)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bérezés: nettó 199.500 Ft/hó
  • További nettó 16.000 Ft cafetéria
  • Szombati túlóra esetén: túlórapótlék + bónusz: délelőtt esetében nettó 3325 Ft/nap;

    délután esetében 6650 Ft/nap
  • Utazási támogatás (autó esetében 15 Ft/km; tömegközlekedés esetén 86% bérlet támogatás)
  • Munkaruhát a cég biztosít
  • Tea/kávé/üdítő korlátlan mennyiségben (melegben fagylalt, dinnye)
  • Családias hangulat (összetartó csapat, nyitott vezetőség)
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Find out more