Job offer description

Dinamikusan fejlődő miskolci székhelyű, magyar tulajdonban lévő cégcsoporthoz keresünk RAKTÁROS kollégát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A raktárba érkező áruk átvétele, bevételezése, kiadása, adminisztrációja
  • Raktáron belüli árumozgatás, az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése
  • Az áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Termékek előkészítése, csomagolása szállításhoz
  • Raktárinformatikai eszközök kezelése
  • Leltározás, szükséges adminisztráció elvégzése.
  • A raktár pontos, precíz működéséhez való aktív hozzájárulás
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Raktári rend fenntartása
  • Esetenként tehergépjárművek le-, és felrakodása.

Elvárások:

  • Minimum 3 év raktározásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Önálló, precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitott, dinamikus, proaktív és megbízható személyiség
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Terhelhetőség
  • Targoncás jogosítvány (3312; 3313; 3324)
  • Számítástechnikai ismeretek (pl.: ERP, MS OFFICE)
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny, de NEM feltétel

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő, stabil, professzionális háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Modern munkakörnyezet
  • Támogató, fiatal, dinamikus csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződést

Fényképes önéletrajz

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezéssel a hr@ifpro-group.com címre.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company