Job offer description

RAKTÁRI MUNKATÁRS - ÁRUKEZELŐ

Autóalkatrészeket forgalmazó partnerünk, az Unix Autó Kft. logisztikai központjába keresünk raktári munkatársakat.

FELADATOK

  • Raktári áruk összegyűjtése vonalkód olvasó használatával
  • Termék betárolása polcokra
  • Áruk leszedése futószalagról

ELVÁRÁSOK

  • 8 általános végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai tudás/okos telefon használat. ( PDA használat)
  • 2 műszak vállalása

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

06:00-15:00/13:00-22:00 ( két műszakos beosztásban) + havi 2 szombat délelőtt

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

200.000 Ft/hó alapbér+ műszakpótlék ( 18:00 után 30% szombaton 100%) + teljesítmény alapú jutalék ( átlagban havi bruttó 40.000-50.000/hó, de nincs felső határa) + Béren kívüli juttatás. Havi átlagfizetés br. 300.000 Ft!

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest IX. ker.

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36 20 441 3386

E-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével!

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company