Job offer description

Uzņēmums AS „HansaMatrix” ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un pilnu ražošanas pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma produktu klāstu veido datu tīklu iekārtas, interneta „ierīces” (Internet of Things), industriālās sistēmas un citas augstas pievienotās vērtības tirgus segmenta iekārtas.

HansaMatrix Pārogrē darbojas 20 gadus un pašlaik nodarbina 260 darbiniekus. Sakarā ar uzņēmuma straujo attīstību, palielinoties ražošanas apjomiem, aicinām mūsu komandai pievienoties

RAŽOŠANAS PROCESU VADĪTĀJU (1 VAKANCE)

Galvenie pienākumi:

  • Ražošanas plāna sastādīšana;
  • Darba organizēšana grupā;
  • Darba procesa uzraudzība un uzlabošana;
  • Ražošanas iekārtu, aprīkojuma un kārtības darba vietā uzturēšana;
  • Jaunu ražošanas tehnoloģiju un iekārtu ieviešana.

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība vai vidējā speciālā izglītība, vēlams elektronikas jomā;
  • Vēlama 2 gadu pieredze vidējā līmeņa vadītāja amatā;
  • Labas saskarsmes un organizatora spējas, prasme plānot savu un kolēģu darbu;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Spēja rast risinājumus problēmu situācijās, stresa noturība;
  • Vēlamas zināšanas par Lean, 5S principiem;
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).

Piedāvājam:

  • Darbu modernā, dinamiski mainīgā ražošanas uzņēmumā;
  • Iespējas personiskai izaugsmei, strādājot starptautiskā biznesa vidē;
  • Iespēju dot savu ieguldījumu ražošanas procesu pilnveidošanā, attīstīšanā;
  • Motivējošu, Jūsu pieredzei atbilstošu atalgojumu no EUR 1750 – 2200 bruto, sociālās garantijas;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • Atbalstu no kolēģiem.

Darba vieta: Ogre

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Ražošanas procesu vadītājs/-a” līdz 2019. gada 30. septembrim. Adrese: Akmeņu iela 72, Ogre LV- 5001, e-pasta adrese darbs@hansamatrix.com.

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Your Move connects globally experienced professionals with the best jobs in Latvia since 2018. See job opportunities and other information on www.yourmove.lv. Find out more