Job offer description

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie dostępności komponentów do produkcji (składanie i nadzór nad realizacją zamówień, dostosowywanie harmonogramów dostaw do zmian popytu);
  • zlecanie transportu;
  • zagospodarowanie zapasów wolnorotujących i zbędnych;
  • obsługa systemów informatycznych;
  • przygotowywanie raportów.

Miejsce pracy: Warszawa, Starogard Gdański

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu farmaceutycznym, chemicznym lub pokrewnym;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i pozostałych programów pakietu MS Office;
  • znajomość relacyjnych baz danych i systemów raportowania (np. Power BI, Oracle BI);
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP;
  • znajomość podstaw handlu zagranicznego i doświadczenie w realizacji zakupów importowych;
  • dokładność i skrupulatność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdolność do szybkiego uczenia się.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej;
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny.
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Date of expiry:
Link for more information:

We are the largest Polish manufacturer of pharmaceuticals and a leader of the Polish pharmaceutical market. We actively operate in the markets of Central and Eastern Europe, the Caucasus and Central Asia. For over 80 years, we have been trusted by patients, healthcare professionals and business partners alike. We are among the top 20 generic drug manufacturers in the world. In Polpharma… Find out more